Haberler

Bakır Folyo Dilme Hattı (Nishimura)

Müşteri: Tianhe Rolled Copper Foil Co., Ltd.
Ekipman: Bakır Folyo Dilme Hattı (Nishimura)
Materyal: Bakır ve Bakır Alaşım
Özellikleri: Kalınlık 0.050mm - 0.006mm
Ölçüler: 450mm - 670mm

Yeni Fırça Makinesi

IKUTA FS Fırça Makinesi bakır yüzeylerdeki saf olmayan oksidasyonlu bölgeleri yok eder. Materyalin yaşam süresini uzatır.Ikutanın sıyırma kesicisi fırça ile mükemmel bir kombinasyon ile çalışarak yüksek perfomans elde eder.
Özellikleri:
Materyaller: Bakır ve Bakır Alaşımlar
Kalınlık: 10 ~ 45mm
Ölçüler: 500 ~ 1300mm

Çalışmalarımızı Bakır Silindirden Sentetik alanlara doğru genişletiyoruz.

Ikuta sektördeki önemli silindir üreticilerinden biri ayrıca zaman içerisinde geliştirdiği geniş ürün çeşitliliği ve yüksek kaliteli ekipmanları ile bakır çubuk silindir dunyasına önemli katkılarda bulunmuştur.
İşletme olarak sadece bakır çubuk üretim pratiklerinde sıkışıp kalmamayı tercih ediyoruz ve her gecen gün yeni yönlere doğru genişlemekte ve bilgi birikimimizi genişletmekteyiz. Büyük miktarlarda sır olarak bilinen şirket pratikleri ve makul deneyim birikimi, ikutanın sağlam temeller üzerine kurulmuş bir şirket olmasını sağlamıştır.
Dünya genelindeki bütün müşterilermizin taleplerini yerine getirebilmek adına, Ikuta teknolojisine düzenli olarak yatırım yapıyor.

Üstün teknoloji ve yüksek kaliteyi dünyaya sunuyoruz.

2002 yılında IKUTA, Çinin Suzhou şehrinde tamamı şirket bünyesine ait olan üretim tesisini açtı. Gün geçtikçe deniz aşırı müşteri portföyünü genişleterek, Almanya, Bulgaristan, Türkiye ve Tayvan olmak üzere müşteri portföyünü genişletti. Bunun üzerine ikuta şirket olarak deniz aşırı satışları geliştirmek üzere çalışmalarına hız verdi. Son yıllarda şirketimizin deniz aşırı satışları ve aktiviteleri daha ciddi ve enerjik bir hal aldı. Avrupa`nin büyük ve yerli kompozit üreticilerinden metal reçine laminasyon hattı kurulumu için siparişler alındı. Hannover Almanyada düzenlenen uluslararası metal levha ticaret fuarı olan EuroBlench2014 sirketimiz açısından ilk ve büyük bir meydan okumaydı.

Gelecek için keşfediyoruz

Daha enerjik bir şirket olmak adına IKUTA aktif bir şekilde genç ve dinamik yeni mezun adaylar ve deneyimli teknik calisanlari bunyesine katmaktadir. Ayrica sirket bunyesinde bir cok yabanci uyruklu calisanda aktif bir sekilde calismaktadir. Son zamanlarda, IKUTA yogun bir sekilde denizasiri genisleme uzerinde calismalarini yogunlastirmaktadir. Ikuta 2015 yili icerisinde turkiyeye ilk subesi acmayi planlamaktadir.IKUTA heyecanla 100`uncu yil donumunu 2019 yilinda kutlamayi planlamaktadir.100 yillik gelenegine sadik kalarak diger yandan aydinlik bir gelecek icin yeni kesifler yapmak adina kendine meydan okumaktadir.